Весуген - біорегулятор і геропротекторний трипептид. Дослідження показали, що він захищає судинну систему від наслідків старіння, обмежуючи розвиток атеросклерозу та зменшуючи загальну дисфункцію ендотеліальних клітин. Тому системи, чутливі до судинного пошкодження та занепаду, демонструють найочевидніші ефекти від введення Весугена. До таких систем належать центральна нервова система та серцево-судинна система. Весуген, мабуть, відіграє важливу роль регуляції рівня білка сиртуїну 1. Сиртуїн 1 має важливий вплив на метаболічні процеси та допомагає зменшити наслідки старіння. Сиртуїн 1 активується внаслідок обмеження калорій і тому вважається одним із білків, відповідальних за глибокі антивікові ефекти, пов'язані з обмеженням калорій.
Весуген
Весуген (Lys-Glu-Asp) являє собою трипептид із переважною дією на судинну систему. Оскільки судинна система важлива в усьому організмі й у всіх метаболічних процесах, Весуген має широкомасштабний вплив. Дослідження показують, що він може поліпшити виживання нейронів у центральній нервовій системі, зменшити атеросклероз/рестеноз, захищаючи кровоносні судини, а також збільшити виживання клітин і здоров'я тканин у всьому організмі. Є також дослідження, які дають змогу припустити, що Весуген може відігравати важливу роль у регулюванні адиктивної поведінки та поведінки, пов'язаної з винагородою. Весуген - це антивіковий пептид,тому, що він імітує деякі ефекти обмеження калорій.
Уже давно вважається, що обмеження калорій сприяє довголіттю.
Весуген 20 мг і мозок
Весуген - багатообіцяючий нейропротекторний пептид, що має потенційне застосування при лікуванні хвороби Альцгеймера. У минулих експериментах пероральне введення пептиду літнім людям з функціональними порушеннями центральної нервової системи (ЦНС) призвело до поліпшення пам'яті. Також було показано, що пептид відновлює синаптичну пластичність, тобто здатність нейронів створювати і зміцнювати зв'язки між собою.
Як і більшість біорегуляторних пептидів, Весуген, мабуть, регулює експресію генів, що беруть участь в апоптозі та диференціюванні нейронів. Дослідження показують, що Весуген впливає на гени р16, р21,
NES, GAP43, нестин, SUMO, АРОЕ і IGF1. Деякі з цих пептидів беруть участь в апоптозі (запрограмованій загибелі клітин) нейронів, тоді як інші беруть участь у рості нейронів або, як було показано, відіграють роль у патогенезі хвороби Альцгейгера.
Дослідження також показують, що такі пептиди, як Весуген, Епіталон, Пінеалон і Віолон, можуть зменшувати наслідки гіпоксії (нестачі кисню) в центральній нервовій системі. Мабуть, вони роблять це, підвищуючи рівень антиоксидантних ферментів і тим самим допомагаючи протидіяти збільшенню кількості нейротоксичних активних форм кисню, що відбувається під час зниження рівня кисню. За словами доктора Лінькової, яка була спеціалістом зі старіння і геронтології, цей ефект Весугена може бути корисним не тільки в разі гіпоксичних подій, таких як інсульт або серцевий напад, але також і в разі неонатальної гіпоксії під час пологів.
Весуген і кровоносні судини
Принаймні одна з причин, чому Весуген захищає центральну нервову систему, зводиться до того, що він захищає кровоносні судини від закупорювальної дії атеросклерозу, а отже, слугує для підтримання як постачання поживними речовинами різних тканин, так і видалення продуктів життєдіяльності. Останнє може бути більш важливим для довгострокового здоров'я мозку з огляду на те, що дослідження показали, що мозок виробляє велику кількість побічних продуктів метаболізму, які, якщо їх не видалити вчасно, можуть бути токсичними для нейронів.
Наявність надійного кровопостачання допомагає гарантувати, що нейрони залишаються в здоровому середовищі. Фактично, основна частина (хоча й не всі) геропротекторних ефектів Весугена може зводитися до його впливу на здоров'я судин.
Дослідження показують, що Весуген ефективний під час лікування атеросклерозу та інших серцево-судинних захворювань, особливо у літніх людей. Він впливає на експресію генів, відповідальних за регуляцію ендотелію та здоров'я. Ендотеліальні клітини - це клітини, що вистилають внутрішню частину кровоносних судин. Дослідження на мишах показують, що Весуген запобігає розвитку атеросклерозу та стенозу судин (звуження через надлишковий ріст ендотелію) за рахунок нормалізації регуляції ендотелію.та збільшення експресії сиртуїну-1
Сиртуїн допомагає запобігти виробленню ліпідів і стимулює окислення (спалювання) жирних кислот, змінюючи фактори транскрипції і, таким чином, контролюючи велику кількість генів. Дослідження показують, що він сприяє довголіттю, а це означає, що Весуген є, принаймні опосередковано, антивіковим пептидом.
Здатність Весугена запобігати перекисному окисленню ліпідів (процес, відмінний від окислення) підвищує стабільність мембран еритроцитів, що стабілізує судинну мережу. Це призводить до зниження відсотка мертвих клітин, що циркулюють кровоносними судинами (особливо в центральній нервовій системі), і може сприяти зниженню швидкості апоптозу/некрозу.
Додаткові дослідження показують, що Весуген стимулює пов'язаний із проліферацією білок Ki-67 у кровоносних судинах і що рівень Весугена природним чином знижується з віком [5]. Це дає змогу припустити, що принаймні частково причина зростання захворюваності на судинні захворювання з віком пов'язана не з дієтою або впливом довкілля, а просто з тим, що ці клітини починають втрачати захисні механізми в міру зниження рівня весугену.
Прийом весугену 20 мг, який, як було доведено, є активним при пероральному прийомі, може допомогти запобігти цьому віковому зниженню.
Весуген і залежність
Дослідження показують, що сиртуїн 1 є частиною великого комплексу білків, які регулюють дофамінергічні шипоподібні шишки, а саме нейрони D1-типу в центральній нервовій системі. Ці нейрони відіграють важливу роль у патогенезі залежності. Ці нейрони відіграють важливу роль у мотивації, винагороді та формуванні звичок. Дисфункція цих систем пов'язана із залежністю та шизофренією, а також хворобою Паркінсона. Здатність регулювати їхню функцію може стати важливим новим інструментом у лікуванні різних психіатричних і неврологічних розладів.
Резюме Весугена
Весуген - біорегулятор і геропротекторний трипептид. Він захищає судинну систему від наслідків старіння, обмежуючи розвиток атеросклерозу та зменшуючи загальну дисфункцію ендотеліальних клітин.
Тому системи, чутливі до судинного пошкодження та занепаду, демонструють найочевидніші ефекти від введення Весугену. До таких систем належать центральна нервова система та серцево-судинна система. Весуген, мабуть, відіграє важливу роль у регуляції рівня білка сиртуїну 1. Сиртуїн 1 має важливий вплив на метаболічні процеси та допомагає зменшити наслідки старіння.
Сиртуїн 1 активується внаслідок обмеження калорій і тому вважається одним із білків, відповідальних за глибокі антивікові ефекти, пов'язані з обмеженням калорій.