Оваген - трипептидний біорегулятор із переважною дією на печінку та шлунково-кишковий тракт. Хоча дослідження цього пептиду Хавінсона на даний момент обмежені, він показав себе багатообіцяючим як потенційний антивіковий пептид у печінці та шлунково-кишковому тракті. Дослідження показали, що Оваген може зменшити довгостроковий фіброз печінки і допомагає захистити шар слизової оболонки шлунково-кишкового тракту від впливу антибіотиків, токсинів навколишнього середовища і навіть хіміотерапії. Також існує інтерес до здатності Овагена інгібувати реплікацію ВІЛ.Купити його можна в нашому інтернет магазині
Оваген
Оваген - це трипептидний біорегулятор, який не слід плутати з однойменним препаратом Оваген, що містить овечий фолікулостимулюючий гормон (ФСГ). Ці два продукти не є однаковими та мають абсолютно різні функції. Хоча похідне ФСГ сприяє овуляції, особливо у жінок, які страждають від таких станів, як синдром полікістозних яєчників (СПКЯ), трипептид є регулятором функції печінки. У цій статті
Оваген буде посилатися на трипептидний біорегулятор.
Оваген - це пептид Хавінсона, розроблений разом із низкою інших пептидів доктором Володимиром Хавінсоном. Як і інші біорегулятори, Оваген здатний проникати через клітинні та ядерні мембрани, безпосередньо регулюючи структуру ДНК і характер транскрипції. Також, як і більшість інших біорегуляторних пептидів, Оваген чинить тканиноспецифічну дію. Пептид Glu-Asp-Leu насамперед слугує для регулювання і нормалізації функції печінки та травного тракту, хоча є деякі дані, які дають підстави припустити, що він також може бути корисним для контролю репродукції вірусу ВІЛ. Останнє відкриття зробило Оваген цікавим для дослідників ВІЛ, які прагнуть зрозуміти життєвий цикл вірусу.
Оваген і печінка
Згідно з дослідженнями доктора Хавінсона, Оваген є біорегулятором шлунково-кишкового тракту і печінки. Було виявлено, що в печінці він сприяє проліферації клітин і запобігає рубцюванню та фіброзним змінам, які можуть призвести до цирозу печінки. У шлунково-кишковому тракті Оваген допомагає підвищити бар'єрну функцію слизової оболонки та зменшує ускладнення від лікування антибіотиками, впливу довкілля, хіміотерапії, недоїдання та багато чого іншого.
Як і більшість біорегуляторів, найсильніший ефект Овагена спостерігається у літніх людей. Пептид, мабуть, скасовує зміни ДНК, які відбуваються з віком, допомагаючи повернути ДНК у фібробластах печінки і клітинах слизової оболонки шлунково-кишкового тракту до більш молодого стану. У цьому молодшому стані ДНК менш конденсована, і тому для транскрипції доступно більше генів. У результаті виходить більш функціональна клітина, яка менш старіє і, отже, "більш здорова".
Дослідження показують, що Оваген добре переноситься і може бути корисним для нормалізації функції печінки і шлунково-кишкового тракту за низки різних запальних і хворобливих станів. Він також може бути корисним у післяопераційному періоді, під час тривалої терапії антибіотиками, для подолання побічних ефектів лікування раку і навіть як профілактика діабету. Дослідження впливу Овагена на ШКТ і печінку тривають.
Оваген і ВІЛ
Протеаза ВІЛ-1 - це фермент, необхідний для виживання вірусу ВІЛ. Його функція полягає в розщепленні новосинтезованих білків, що складають зрілий віріон ВІЛ. Ця інфекційна форма вірусу ВІЛ не буде функціонувати без протеази ВІЛ-1. Іншими словами, фермент необхідний для того, щоб вірус ВІЛ міг інфікувати більше клітин. Без протеази вірус ВІЛ виробляє неінфекційне потомство і вимирає. Низка інгібіторів протеази ВІЛ наразі схвалена FDA і використовується в лікуванні. На жаль, висока частота мутацій вірусу призводить до відносно швидкого формування стійкості.
Дослідження Ovagen показують, що він є ефективним інгібітором протеази ВІЛ-1. Фактично, це один із найменших і найпотужніших відомих інгібіторів протеази з ефективною концентрацією всього 50 мкМ.
На відміну від інших інгібіторів протеаз, Оваген добре розчинний у воді.
Останній факт полегшує адміністрування.
Резюме щодо Овагена
Оваген - трипептидний біорегулятор із переважною дією на печінку та шлунково-кишковий тракт. Хоча дослідження цього пептиду Хавінсона на даний момент обмежені, він показав себе багатообіцяючим як потенційний антивіковий пептид у печінці та шлунково-кишковому тракті. Оваген зменшує довготривалий фіброз печінки та допомагає захистити шар слизової оболонки шлунково-кишкового тракту від впливу антибіотиків, токсинів навколишнього середовища та навіть хіміотерапії. Також існує інтерес до здатності
Овагена інгібувати реплікацію ВІЛ.