Де придбати Станозолол за вигідною ціною?

Інтернет-магазин «Farma Market» пропонує продукцію широкого ряду виробників, які випускають препарат. На Станозолол ціна у нас залишається оптимальною завдяки прямим поставкам на власний склад. Завжди у наявності:

  • Станозолол уколи – найпопулярніша форма у вигляді водної суспензії вільного активного компонента.
  • Станозолол у таблетках віддають перевагу спортсменам, яким не дуже комфортно робити щоденні ін'єкції.

Забезпечимо швидку доставку по всій Україні та інших країнах.

Чим примітний Станозолол у бодибілдингу та інших видах спорту?

Станозолол – це назва діючої речовини. Спочатку воно випускалося під торговою маркою Вінстрол. Зараз ви можете знайти препарат під різними назвами, наприклад, Stanoger, Стромбафорт, Становер, Стромбаджект, Стромба, Менабол, Станол, Терабон, Цетабон.

Це синтетичний анаболік, який має значну відмінність від природних форм тестостерону. Структурні модифікації забезпечили дуже крутий анаболічний індекс на рівні 320% природного тестостерону. У цьому андрогенна активність становить трохи більше 30% від цього. Повністю відсутня перетворення препарату на жіночі статеві гормони. Станозолол курс допомагає набагато швидше досягти бажаних спортивних результатів:

  • Незважаючи на високу анаболічну активність Станозолол не так сильно сприяє збільшенню м'язової маси, як очікується. Натомість він забезпечує рельєф, твердість і структурність м'язів.
  • Якщо вам потрібно відчутно збільшити силові показники та витривалість, Станозолол буде дуже правильним рішенням. Він чудово підходить легкоатлетам, боксерам, борцям. Популярний напрямок застосування - Станозолол для бігу.
  • Посилюється апетит, але при цьому активно спалюється жир та виводиться зайва рідина. Спортсмени помітно худнуть, відчуваючи при цьому інтенсивний приплив енергії.
  • Різні тести показали, що станозолол у таблетках посилює ефективність інших анаболічних стероїдів на курсі.

Завдяки низькій андрогенності Станозолол для жінок також буде корисним. Він дає подвійну комбінацію корисних ефектів – сильні м'язи та витрачання жирових відкладень.

Перед тим, як купити Станозолол, слід ознайомитися з побічними ефектами та протипоказаннями. Найбільш помітними будуть біль у суглобах та пошкодження зв'язок, підвищений кров'яний тиск, акне, збільшення поганого холестерину, біль у місці ін'єкцій, деяка токсичність для печінки.

Курс Станозолол: основні рекомендації

Незалежно від обраної форми, оптимальне дозування для хорошого спортивного результату – від 30 до 50 мг на добу. Спортсмени, чия спеціалізація бокс, легка атлетика, зокрема біг, Станозолол використовують ще менших дозах — близько 10 мг на добу. Ідеально комбінувати препарат із спортивним харчуванням для рельєфу.

Не слід продовжувати курс на понад 4-6 тижнів. Після закінчення через 3-4 дні необхідно підключити ПКТ.

Станозолол може виявлятись тестами до 240 днів після останнього прийому.

Якщо вам потрібна консультація зі складання курсу на основі Станозолола або в інших питаннях, звертайтесь до нашого менеджера.