Станозолол ін'єкційний суспензія Магнус (Stanozolol injectable Magnus) 50мг 1мл (ампули)

Артикул: 2300
В наявності
85 грн
Опис:
STANOZOLOL INJECTABLE MAGNUS часто ще називають Вінстрол - це найпоширеніша торгова назва препарату станозолол. Станозолол є похідним дигідротестостерону, хімічно зміненим у такий спосіб, що анаболічні (такі, що сприяють побудові тканин) властивості гормону значно посилюються, а андрогенна активніст...
Весь опис
Виробник:Magnus Pharmaceuticals
Країна:Індія
Доставка
  • по Україні - Новою Поштою
  • Доставка гормону росту можлива Європою та світом
  • Відправлення здійснюється за повною передоплатою, або післяплатою з мінімальною передоплатою 100грн на карту
Оплата
  • При отриманні - післяплата
  • На картку банка
Опис

STANOZOLOL INJECTABLE MAGNUS часто ще називають Вінстрол - це найпоширеніша торгова назва препарату станозолол. Станозолол є похідним дигідротестостерону, хімічно зміненим у такий спосіб, що анаболічні (такі, що сприяють побудові тканин) властивості гормону значно посилюються, а андрогенна активність зводиться до мінімуму. Станозолол класифікується як "анаболічний" стероїд і демонструє одну з найсильніших різниць анаболічного та андрогенного ефекту серед препаратів, що є у продажу. Він також не здатний ароматизуватися в естрогени. Станозолол є другим за поширеністю оральним стероїдом, поступаючись за популярністю тільки Діанаболу (метандростенолону). Відрізняється здатністю стимулювати м'язовий ріст без затримки води, що робить його високо цінуваним серед бодібілдерів і спортсменів, які дотримуються дієти. Станозолол є модифікованою формою дигідротестостерону. Він відрізняється додаванням метильної групи до вуглецю 17альфа. Ця модифікація значно збільшує його анаболічну силу при зниженні відносної андрогенності, а також дає змогу проходити через печінку і в досить високих концентраціях потрапляти в кров.

СКЛАД

СТАНОЗОЛОЛ СУСПЕНЗІЯ У.С.П. 50 МГ

50 мг в 1 ампулі

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

Незважаючи на те, що препарат належить до анаболічних стероїдів, андрогенні побічні ефекти все ж характерні для цієї речовини. До них можна віднести жирну шкіру, акне, ріст волосся на тілі/обличчі. Анаболічні/андрогенні стероїди можуть також посилювати випадіння волосся за чоловічим типом. У жінок може спостерігатися вірилізація. Також алкільовані e17-альфа анаболічні/андрогенні стероїди можуть бути гепатотоксичними. Тривалий або високий вплив може призвести до пошкодження печінки.

  • Анаболічна активність - 320%.
  • Андрогенна активність - 30%.

ЗАСТОСУВАННЯ

Для вибору оптимального дозування обов'язково проконсультуйтеся з тренером. Як показала багаторічна практика застосування препарату, оптимальне дозування становить 30 мг на добу.

Відгуки 0
Залиште відгук на товар

На поточний момент у товару немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим .
Поділіться думками, своєю думкою про товар.

Залиште відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари категорії