Станозолол ін'єкційний масло Магнус (Stanozolol injectable oil Magnus) 50мг 10мл

Артикул: 2231
В наявності
850 грн
Опис:
Вінстрол - це найбільш відома торгова назва препарату станозолол. Станозолол - це похідне дигідротестостерону, хімічно змінене таким чином, що анаболічні (тканинно-утворювальні) властивості гормону значно посилюються, а андрогенна активність зводиться до мінімуму. Станозолол класифікується як "анабо...
Весь опис
Виробник:Magnus Pharmaceuticals
Країна:Індія
Доставка
  • по Україні - Новою Поштою
  • Доставка гормону росту можлива Європою та світом
  • Відправлення здійснюється за повною передоплатою, або післяплатою з мінімальною передоплатою 100грн на карту
Оплата
  • При отриманні - післяплата
  • На картку банка
Опис

Вінстрол - це найбільш відома торгова назва препарату станозолол. Станозолол - це похідне дигідротестостерону, хімічно змінене таким чином, що анаболічні (тканинно-утворювальні) властивості гормону значно посилюються, а андрогенна активність зводиться до мінімуму. Станозолол класифікується як "анаболічний" стероїд і демонструє одну з найсильніших дисоціацій анаболічного та андрогенного ефекту серед препаратів, що є у продажу. Він також не здатний ароматизуватися в естрогени. Станозолол - другий за поширеністю оральний стероїд, який поступається за популярністю тільки Діанаболу (метандростенолону). Йому надають перевагу за здатність сприяти зростанню м'язів без затримки води, що робить його високо цінуваним серед бодібілдерів, які дотримуються дієти, і спортсменів, які беруть участь у змаганнях. Станозолол - це модифікована форма дигідротестостерону. Він відрізняється додаванням метильної групи на вуглеці 17альфа для захисту гормону під час перорального приймання та приєднанням піразольної групи до А-кільця, що замінює звичайну 3-кетогрупу (це дає станозололу хімічну класифікацію гетероциклічного стероїду). Якщо розглядати станозолол у світлі 17-альфа метилдигідротестостерону, то модифікація А-кільця станозололу значно збільшує його анаболічну силу, одночасно знижуючи його відносну андрогенність.

СКЛАД

50мг/1мл

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

Незважаючи на те, що препарат класифікується як анаболічний стероїд, андрогенні побічні ефекти все ж характерні для цієї речовини. Вони можуть включати жирну шкіру, акне і ріст волосся на тілі/обличчі. Анаболічні/андрогенні стероїди також можуть посилювати випадіння волосся за чоловічим типом. Жінок також попереджають про потенційний вірилізуючий ефект анаболічних/андрогенних стероїдів. Станозолол є алкільованою сполукою с17-альфа. Ця зміна захищає препарат від деактивації печінкою, що дає змогу дуже високому відсотку препарату потрапити в кров після перорального прийому. e17-альфа алкільовані анаболічні/андрогенні стероїди можуть бути гепатотоксичними. Тривалий або високий вплив може призвести до пошкодження печінки.

ЗАСТОСУВАННЯ

При використанні з метою поліпшення фізичного розвитку або продуктивності найчастіше застосовується дозування 50 мг через день.

Відгуки 0
Залиште відгук на товар

На поточний момент у товару немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим .
Поділіться думками, своєю думкою про товар.

Залиште відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари категорії