Пептид Pinealon (пінеалон)
Пінеалон являє собою олігопептид, що містить глутаміл-аспарагін-аргінін (Glu-Asp-Arg). Дослідження показали, що шишкоподібне тіло має безліч геропротекторних властивостей може зменшити наслідки старіння. Переваги шишковидної залози особливо помітні в мозку і серцево-судинній системі.
Pinealon ― дослідження та ефекти
Сучасні дослідження в галузі шишкоподібної залози зосереджені на його здатності запобігати окисному ушкодженню і, таким чином, зменшувати негативні наслідки старіння. Окислення є побічним продуктом нормального метаболізму, при якому активні форми кисню (також звані вільними радикалами) хімічно взаємодіють зі здоровими тканинами, викликаючи ушкодження. Ця шкода є одним з основних факторів, що сприяють процесу старіння. ;очищаються» природними механізмами, яким допомагають антиоксиданти в раціоні. На жаль, самі ці природні механізми схильні до процесу старіння і згодом стають менш ефективними. Жодної кількості споживання антиоксиданту недостатньо, щоб компенсувати це зниження функції.
Дослідження на щурах показують, що шишкоподібне тіло може посилювати дію ендогенних та екзогенних антиоксидантів і робити клітини більш стійкими до окисного пошкодження від вільних радикалів. Цей ефект особливо помітний у неврологічній тканині, де шишкоподібна залоза зменшує кількість вільних радикалів і явно зменшує кількість загибелі клітин, яку вони викликають.
Це не тільки те, що шишкоподібна залоза покращує функцію антиоксидантів у нормальних умовах. Схоже, що трипептид Зменшує окисне пошкодження і при захворюваннях. Зокрема, шишкоподібна залоза може впливати на передачу сигналів цитокінів у мозку старих щурів, що перенесли ішемічний інсульт, і зменшувати окисне пошкодження та нейрозапалення, що призводить до загибелі тканин і тривалої інвалідності. шишкоподібна залоза, мабуть, регулює каспазу-3, білковий комплекс, що бере участь у нормальному розвитку мозку і запрограмованої загибелі (апоптозі) неврологічних тканин. Модулюючу функцію каспази-3, інсульту. Справді, дослідження на щурах продемонстрували збільшення виживання після інсульту у щурів, які отримували шишкоподібну залозу