Peptide Sciences IGF1 LR3, інсуліноподібний фактор росту-1 (соматомедин С) – є основним представником сімейства інсуліноподібних факторів росту.
Та зона людського організму, в якій створиться Peptide Sciences IGF1 LR3, це печінка. Існують передумови, в яких говориться, що Peptide Sciences IGF1 LR3 виробляється на пряме СТГ саме в м'язах, а не як стверджували раніше, що начебто приноситься кровотоком з печінки. і паракринний гормон, при цьому зміна його вмісту в тканинах відбувається без трансформації його концентрації в крові, а цю зміну модулюють білки, що зв'язують. Залежно від білка, що зв'язує Peptide Sciences & IGF1 LR3, може різко змінюватися активність такого комплексу. Білки сироватки крові, що зв'язують Peptide Sciences IGF1 LR3, представлені в 4-х видах: це IGF1 LR3зв'язуючий білок 1-го типу, 2-го типу, 3-го типу та альфа-субодиниця, а пізніше ідентифікували ще білки, що зв'язують IGF1 S , це білки 4-го та 6-го типів. За аналізами 75% Peptide Sciences IGF1 LR3 у крові пов'язаний у комплексі з білком 3-го типу (БСІФР-3), таким чином він є головним білковим фактором, що обмежує дію ІФР-1.
При низьких значеннях ph , а досягти цього можна накопиченням лактату (молочної кислоти) під час відмовного повторення, що супроводжується сильним печінням у цільових м'язах, ІФР-1 та ІФР-2 можуть дисоціювати зі зв'язаного стану за цих умов, але лише минаючи стадію дисоціації зв'язуючого білка від альфа-субодиниці .
Білок, який зв'язує IGF1 LR3, формується в печінці та захищає від руйнування, а також продовжує термін життя IGF1 LR3 у циркуляції та в регуляції їх дії, гальмує інсуліноподібні дії та рецепторне зв'язування пептиду у печінці та жирових клітинах.
Peptide Sciences IGF1 LR3 виявляє анаболічний ефект на м'язи та оздоровчий ефект на суглоби, зв'язки, печінку .
Рецептори та IGF1 LR3 (ІФР)
Біологічні ефекти Peptide Sciences IGF1 LR3 реалізуються крізь рецептори, які розміщені в плазматичній мембрані клітин тканин-мішеней, відповідно до ІФР не потрібно проникати всередину клітини це стосується інсуліну і СТГ. А ось рецептори самого інсуліну, можливо, помітно поєднують ІФР, а рецептори ІФР слабо об'єднують інсулін, тому інсуліноподібна дія ІФР опосередковується і до своїх, і до інсулінових рецепторів. Щоб збільшити доступність рецепторів необхідно здійснювати найбільше завантаження » кров'ю цільова ділянка м'яза, кислі продукти розпаду будуть накопичуватися, лактат зокрема, значення pH зменшуються та активізують дисоціацію комплексів ІФР-1, пов'язані білками. Навантаження з найбільшим закачуванням крові виробляють капілярну мережу в даній ділянці, це сприяє підвищенню рецепторів, що контактують з циркулюючим вільним ІФР-1 у крові. Що стосується метаболічних ефектів, то встановлено, що ІФР стимулює зростання хряща, транспорт амінокислот, синтез ДНК, РНК, хондроїтин сульфату, колагену, і всі ці процеси стимулюються у хрящовій тканині. У м'язах ІФР-1 стимулює транспорт амінокислот та глюкози, утворення колагену, синтез білка. У жировій – стимуляція транспорту цукрів, окиснення глюкози до вуглекислого газу, включення глюкози в ліпіди, пригнічення ліполізу (аналогічно дії інсуліну, тобто реалізують через пригнічення активності ферменту аденілатциклази). Дія факторів зростання, що стимулює зростання виражено в 50-100 разів, ніж у інсуліну, а от цукрова знижувальна активність становить лише 1/13 щодо інсуліну.