Бронхоген - купити його ви можете в нашому інтернет-магазині .Це біорегуляторний пептид із тканиноспецифічною дією в легенях. Дослідження на щурах показують, що бронхоген може зменшити запалення і відновити здоров'я легеневої тканини, впливаючи на кілька шляхів транскрипції ДНК. Кінцевим ефектом Бронхогена на легені є поліпшення стану епітелію, збільшення вироблення сурфактанту та зменшення запалення.
Тривають дослідження, що вивчають користь Бронхогену не тільки при захворюваннях, а й при старінні.
Схоже, що Бронхоген має геропротекторну дію, допомагаючи повернути назад вікове зниження функції легенів шляхом реактивації старіючої ДНК. Пептид може навіть виявитися корисним, допомагаючи розкрити шляхи захисту від розвитку раку в легенях.
Бронхоген (Ala-Glu-Asp-Leu) являє собою стабілізуючий ДНК пептид довжиною лише чотири амінокислоти[1]. Дослідження показують, що він діє як біорегулятор, особливо в легеневій тканині, стимулюючи ріст, проліферацію і диференціювання певних клітинних ліній. Зокрема, бронхоген, мабуть, підвищує рівні певних факторів транскрипції ДНК і повертає назад вікове зниження транскрипції ДНК. Пептид досліджували щодо його здатності лікувати певні захворювання легенів, як можливий фактор росту рослин і як геропротекторний засіб проти старіння.
Як і багато біорегуляторів, Бронхоген, мабуть, відіграє важливу роль у регуляції запальної реакції.
Фундаментальні дослідження з використанням мікрокалориметричних вимірювань показують, що ДНК у присутності бронхогену має вищу температуру плавлення, ніж ДНК в іншому випадку. Це може здатися тривіальним фактом, корисним лише в кількох дуже специфічних технічних лабораторних протоколах, але насправді цей висновок має ширше значення. Дослідження стабільності ДНК показали, що чим вищою є стабільність ДНК, тим менше відбувається її деградація з плином часу і тим менше активується теломераза.
Вимірювання мікрокалориметра є відмінним показником стабільності ДНК у реальних умовах.
Може здатися нелогічним, що активація теломерази іноді може виявитися поганою річчю. Зрештою, теломераза захищає теломери і запобігає старінню клітин через занадто короткі хромосоми. Хоча це правда, активність теломерази також пов'язана з підвищеним ризиком розвитку раку. Це пов'язано з тим, що за певних умов ДНК накопичує пошкодження і ці пошкодження індукують теломеразну активність. Це призводить до двох проблем. По-перше, процес відновлення ДНК не ідеальний, і тому подовження теломер у деяких випадках може фактично завадити нормальним механізмам апоптозу позбавити організм клітин, що містять аберантну ДНК. Друга проблема полягає в тому, що високий рівень теломеразної активності необхідний тільки за високого оновлення клітин. Таким чином, висока теломеразна активність фактично є ознакою маркером швидкого старіння.
Таким чином, хоча теломераза і хороша, той факт, що її доводиться використовувати, насправді не такий вже й гарний, оскільки вона вказує на швидкий клітинний обмін і потенційно збільшене пошкодження ДНК.
Коротше кажучи, баланс між активністю теломерази та здоров'ям ДНК є прекрасним. В ідеальному світі теломераза активувалася б рідше, тому що ДНК залишалася б здоровішою і, отже, фермент не був би потрібен так часто.
Стабілізуючи ДНК, Бронхоген зменшує кількість ушкоджень, які він завдає з плином часу, і знижує швидкість оновлення клітин. Ці особливості, своєю чергою, зменшують потребу в теломеразній активності. Що ще важливіше, це дає змогу ДНК залишатися здоровою довше, запобігаючи тим самим переходу клітин із нездоровою ДНК у стан старіння або навіть апоптозу. Кінцевим результатом є зниження старіння і поліпшення загального стану тканин, оскільки клітини залишаються здоровими протягом триваліших періодів часу і зберігають у кінцевому підсумку обмежену здатність усіх тканин людини регенерувати зі стовбурових клітин.
Бронхоген як фактор росту
Дослідження на щурячих оделях показують, що Бронхоген і подібні пептиди чинять стимулюючу дію навіть у дуже низьких концентраціях на процеси відновлення. Цей ефект, мабуть, опосередкований збільшенням кількості чинників CXCL12 і Ноха, обидва з яких є чинниками транскрипції, що регулюють каскади, які впливають на процеси відновлення і диференціювання. Цікаво, що ефекти цих факторів транскрипції є більш вираженими у старих клітинних лініях, ніж у молодших лініях клітин. Що старші клітини, то більше користі вони отримують від введення бронхогену, оскільки збільшується ріст і диференціація клітин, що призводить до поліпшення здоров'я і функціонування тканин.
Бронхоген у легенях
Основні ефекти Бронхогена, як зазначено вище, полягають у зростанні та диференціюванні. Завдяки тканиноспецифічності Бронхогену ці ефекти обмежуються переважно легеневою тканиною. Дослідження на щурах показують, що бронхоген дуже ефективний проти певних захворювань, таких як хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ) та астма, у легенях. Бронхоген допомагає запобігти і полегшити ремоделювання, що відбувається при цих захворюваннях, покращуючи аберантну імунну відповідь, що викликає гіперплазію, дисплазію і загибель миготливих клітин. Він також знижує рівень прозапальних цитокінів, знижуючи рівень запалення в легенях і допомагаючи запобігти рубцюванню та фіброзу.
Можливо, найголовніше, дослідження на щурах показують, що
Бронхоген може відновлювати епітелій легень після індукції ХОБЛІ інших запальних захворювань. Це призводить до збільшення вироблення сурфактанту і зниження альвеолярного поверхневого натягу. Це означає, що Бронхоген впливає безпосередньо на причинний процес прогресування захворювання в легенях, а не просто лікує симптоми. Підвищуючи вироблення сурфактанту
Бронхоген буквально збільшує здатність легень обмінювати кисень і вуглекислий газ у крові. Відновлюючи епітеліальні клітини, такі як миготливі клітини, Бронхоген допомагає легеням ефективно розподіляти сурфактант і видаляти сміття і токсини.
Бронхоген як рослинний гормон
Один відносно незвичайний аспект Бронхогену полягає в тому, що він проявляє активність у рослинах за дуже низької концентрації.
Один відносно незвичайний аспект Бронхогена полягає в тому, що він проявляє активність у рослинах за дуже низької концентрації.
Дослідження показують, що Бронхоген разом з Епіталоном збільшує ріст і регенерацію рослинних тканин, активуючи кілька регуляторних шляхів, включно з шляхом CLE, факторами транскрипції KNOX1 і GRF (фактори регулювання росту), які зв'язуються з ДНК і регулюють транскрипцію. Ця робота, хоча й цікава для ботаніків, також підкреслює функцію бронхогена як регуляторного фактора ДНК, що контролює ріст, проліферацію і диференціювання.
Короткий опис бронхогена
Бронхоген - біорегуляторний пептид із тканиноспецифічною дією в легенях. Дослідження на щурах показують, що бронхоген може зменшити запалення і відновити здоров'я легеневої тканини, впливаючи на кілька шляхів транскрипції ДНК. Кінцевим ефектом Бронхогена на легені є поліпшення стану епітелію, збільшення вироблення сурфактанту та зменшення запалення. Тривають дослідження, що вивчають користь бронхогену не тільки в разі захворювань але й під час старіння. Схоже, що Бронхоген має геропротекторну дію, допомагаючи повернути назад вікове зниження функції легенів шляхом реактивації старіючої ДНК. Пептид може навіть виявитися корисним, допомагаючи розкрити шляхи захисту від розвитку раку в легенях.