Гормон росту в спорті: потенціал, застосування, рекомендації

Прихильники силових видів спорту та бодибілдинг все частіше звертають увагу на гормон росту. А саме на його властивість сприяти швидкому набору якісної м'язової маси, підвищенню виразності м'язів, збільшенню сили та витривалості, а також досягненню максимальних результатів на змаганнях. Завдяки цьому він створив потужну конкуренцію класичній групі спортивних препаратів у вигляді анаболічних стероїдів.

Також вищезгаданий гормон необхідний для розвитку клітин соматичних та скелетних структур, прискорення метаболізму органів травлення та відновлення організму після тренувань та травм.

Гормон росту — дійсно цінний і, на відміну від багатьох інших спортивних фармпрепаратів, безпечний препарат з високими корисними властивостями як для людей, які мають потребу в його прийманні для підтримання здоров'я, так і для спортсменів. Якщо ви вирішили скористатися гормоном росту, вибравши один з численних виробників і придбавши його, вам буде корисно ознайомитися з основними правилами використання соматотропіну. Будь ласка, уважно ознайомтесь з усім, що написано нижче, і у разі виникнення додаткових питань не соромтеся звертатися до менеджера Pharma Market.

Як правильно зберігати гормон росту?

Це перше, про що ви повинні подбати. Важливо правильно зберігати гормон росту, коли він знаходиться як у формі порошку, так і вже у готовому розчині. Неправильне зберігання може призвести до втрати його цінних властивостей.

Нерозчинений порошок гормону росту слід зберігати в нерозкритому стані в холодильнику при температурі від 2 до 8 градусів.

Сучасні форми гормону росту можуть витримувати невеликий період зберігання при підвищених температурах, зазвичай цей термін може тривати не довше тижня. Але все одно вам варто надавати перевагу зберіганню в холодильнику, якщо така можливість є.

Розчинений препарат також слід зберігати в холодильнику, а для продовження терміну зберігання для приготування розчину рекомендується використовувати бактерицидну воду. В такому випадку готовий розчин можна зберігати в холодильнику до 10 днів, а при розведенні соматотропіну у звичайній воді для ін'єкцій — лише 2-3 дні, також в холодильнику. Високі температури можуть призвести до швидкої втрати властивостей готового розчину з СТГ.

Як краще готувати розчин для ін’єкцій?

Для збереження властивостей придбаного вами препарату важливо правильно підготувати розчин для ін'єкцій на його основі. Як це зробити:

  • Спочатку наберіть у шприц потрібну кількість води для ін'єкцій.
  • Тепер введіть голку шприца під кутом 45 градусів у гумову кришку банки з порошком гормону росту.
  • Повільно й обережно влийте воду у банку по стінці, уникаючи потрапляння рідини та бризок на сам порошок соматотропіну.
  • Після цього залиште флакон на 5-10 хвилин, щоб розчин сформувався самостійно, або обережно перемішайте порошок і воду обертальними рухами для швидшого приготування розчину (будь ласка, тільки не трусіть!).

Тепер ви маєте відмінний готовий розчин ін'єкцій гормону росту!

Як зробити ін’єкцію гормону соматотропіну самостійно?

Для введення розчину СТГ в організм необхідно дотримуватися правильної техніки. Спочатку виміряйте необхідну кількість розчину з гормоном росту за допомогою інсулінового шприца. Наприклад, якщо в банці міститься 10 МЕ (міжнародних одиниць) гормону росту і ви розчините його в 1 мл води, ви отримаєте розчин із концентрацією 1 МЕ гормону росту на кожних 10 поділів шприца або 100 поділів.

Оберіть місце для ін'єкції, найкраще на животі, праворуч або ліворуч від пупка на відстані 5-8 см. Захопіть пальцями місце ін'єкції та створіть опуклу складку шкіри. Під кутом 45 градусів введіть голку шприца прямо в жировий шар. Це дозволить активній речовині швидше розчинитися і потрапити у кров.

Повільно введіть розчин соматотропіну, затримайте голку на 3-4 секунди, а потім вийміть шприц. Не забудьте про стерильність під час цієї процедури.

Дозування соматотропіну для спортивного застосування

Рекомендована доза для спортсмена — 5 МЕ рекомбінантного гормону росту щодня. Це дозволить досягти високих результатів у будь-якому виді спорту без ризику стійкості організму до препарату. Хоча приймання 10 МЕ в день може принести разючі результати, особливо для шанувальників бодибілдингу і пауерліфтингу, низька чистота препарату може призвести до швидкого розвитку стійкості організму до соматотропіну, що зменшить ефективність курсу. Також, великі дози гормону вимагають ретельного контролю за іншими гормонами, такими як інсулін і гормони щитоподібної залози, для більшої безпеки.

Для доз вище 5 МЕ на день рекомендується використовувати більш очищені препарати. Для сушіння вистачить невеликих доз 2-3 одиниць на день. Після ін'єкції гормону росту максимальний рівень соматотропіну в крові досягається через 3-4 години. Краще розділити денну дозу на дві ін'єкції для підтримання високого рівня протягом дня.

Найкращий час для приймання гормону — ранок на що серця або перед тренування чи під час тренування.

Рекомендується курс тривалістю від 3 до 6 місяців для найкращих результатів.

0/5 - голосів: 0