Тестостерону Ундеканоат Магнус (Test Undecanoat Magnus) 250мг 10мл

Артикул: 2149
В наявності
850 грн
Опис:
Тестостерон ундеканоат 250 мг, вироблений компанією Magnus Pharmaceuticals, є гормональним стероїдним препаратом з помірною анаболічною і катаболічною дією. Спортсмени використовують цей препарат для нарощування м'язової маси та прискореного відновлення фізичних сил. Він широко застосовується у спор...
Весь опис
Виробник:Magnus Pharmaceuticals
Країна:Індія
Доставка
  • по Україні - Новою Поштою
  • Доставка гормону росту можлива Європою та світом
  • Відправлення здійснюється за повною передоплатою, або післяплатою з мінімальною передоплатою 100грн на карту
Оплата
  • При отриманні - післяплата
  • На картку банка
Опис

Тестостерон ундеканоат 250 мг, вироблений компанією Magnus Pharmaceuticals, є гормональним стероїдним препаратом з помірною анаболічною і катаболічною дією. Спортсмени використовують цей препарат для нарощування м'язової маси та прискореного відновлення фізичних сил. Він широко застосовується у спорті в усьому світі та легко доступний за доступною ціною в Україні, особливо в Києві. Купити його за найвигіднішою та найпривабливішою ціною можна в нашому інтернет магазині farm-market.com.ua.


Фармакологічна дія

Основним компонентом Тестостерон ундеканоат 250 мг є тестостерон ундеканоат, який представляє собою з'єднання гормону тестостерону з ундекановою кислотою. Цей препарат в ін'єкційній формі жирнокислотного тестостерону швидко чинить метаболічний вплив і має тривалий ефект. Важливо відзначити, що таке введення мінімізує токсичний вплив на печінку. Дія препарату поширюється на м'язову, кісткову і нервову системи.

Приблизно 98% Тестостерон ундеканоат 250 мг розщеплюється в організмі. Розпад розпочинається естеразами сироватки, вивільняючи тестостерон та ундеканову кислоту, які надалі зв'язуються з глобулінами та статевими гормонами, забезпечуючи тривалий ефект.

Період напіврозпаду препарату починається на 34-й день після прийому, з активною дією до 6 місяців. Препарат виводиться у вигляді метаболітів.

Тестостерон ундеканоат 250 мг виробляється компанією Magnus Pharmaceuticals в ін'єкційній формі в скляних флаконах, упакованих у картонну упаковку. Кожне дозування становить 250 мг активної речовини, тестостерону ундеканоату.

Курс прийому і дозування

Медикамент відносять до анаболічних гормональних стероїдних препаратів. Рекомендується приймати засіб Тестостерон ундеканоат Магнус Фарма 250 мг після повного медичного обстеження, біохімічного аналізу крові. Прийом препарату і рекомендоване дозування підбирає кваліфікований спортивний лікар.

Препарат рекомендується приймати курсом. Тестостерон ундеканоат 250 мг курс триває від 14 до 18 тижнів. Засіб вводиться внутрішньом'язово. Ін'єкція вводиться протягом 2-х хвилин. Швидке введення медикаменту викликає гострі реакції організму. Інтервал між ін'єкціями 14 днів. Прийом проводити під наглядом особистого фахівця. Рекомендують проводити моніторинг показників гормонів.

Можливі побічні ефекти від прийому. Передозування

Застосування препарату при дотриманні встановлених рекомендацій не викликає побічних ефектів. Споживання вище рекомендованого дозування викликає передозування. Тестостерон ундеканоат Магнус Фарма 250 мг побочки при передозуванні:

- засіб викликає залежність у разі недотримання норм дозування, що призводить до серйозних наслідків;

- виникає загальне нездужання організму.

Препарат не рекомендується приймати:

- вагітним і жінкам, які годують груддю;

- за наявності онкозахворювань і метастазів у внутрішніх органах;

- за підвищеного рівня холестерину і кальцію в крові;

- у разі емболії легень; - у разі алергічних реакцій на компоненти.

* При наявності таких симптомів рекомендується звернутися до лікаря за додатковою консультацією.

Відгуки 0
Залиште відгук на товар

На поточний момент у товару немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим .
Поділіться думками, своєю думкою про товар.

Залиште відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари категорії