Мастерон енантат Магнус (Drostanolone Enanthate Magnus) 200мг 10мл

Артикул: 2102
В наявності
1450 грн
Опис:
Дростанолон енантат або Мастерон - насамперед він призначений для лікування хворих на рак молочної залози з метою придушення вироблення естрогену. Естроген - це гормон, що виділяється жінками, який надає їм виражених статевих ознак. Maseril, торгова марка Drostanolone Enanthate, використовується в т...
Весь опис
Виробник:Magnus Pharmaceuticals
Країна:Індія
Доставка
  • по Україні - Новою Поштою
  • Доставка гормону росту можлива Європою та світом
  • Відправлення здійснюється за повною передоплатою, або післяплатою з мінімальною передоплатою 100грн на карту
Оплата
  • При отриманні - післяплата
  • На картку банка
Опис

Дростанолон енантат або Мастерон - насамперед він призначений для лікування хворих на рак молочної залози з метою придушення вироблення естрогену. Естроген - це гормон, що виділяється жінками, який надає їм виражених статевих ознак. Maseril, торгова марка Drostanolone Enanthate, використовується в терапії раку молочної залози і поєднується з SERM (Selective Estrogen Receptor Modulator). У жінок, які пройшли курс лікування з використанням цього гормону, відзначається зниження рівня естрогенів.

Мастерон став улюбленим стероїдом спортсменів і культуристів, які змагаються. Це дуже популярний анаболічний стероїд. Мастерон є похідним дигідротестостерону або ДГТ, який стримує перетворення на естроген шляхом ароматизації. Можливо, річ у його здатності пригнічувати взаємодію естрогену з ферментом ароматазою або блокувати рецептор, що зв'язує естроген, який спричиняє ці явища. Незалежно від причини, завдяки своїм антиестрогенним властивостям він блокує перетворення вільних тестостеронів на естрогени шляхом ароматизації. Це робить Masteron звичайним включенням у високоанаболічний цикл. Оскільки препарати, що використовуються в циклах для набору маси і сили, мають дуже високий вміст тестостерону, Мастерон використовується для запобігання естрогенних побічних ефектів.

СКЛАД

Дростанолон енантат 200 мг/мл (10 мл VIAL)

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

До побічних ефектів належать здуття живота або затримка води, а також гінекомастія. Хоча дехто вважає, що ароматизація у Masteron низька, він все ж таки має значні андрогенні побічні ефекти, які слід очікувати при використанні цього стероїду.

Це можуть бути напади жирної шкіри, акне, ріст волосся на тілі/обличчі. Анаболічні/андрогенні стероїди можуть також посилювати випадіння волосся у чоловіків. Анаболічні/андрогенні стероїди можуть згубно впливати на рівень холестерину в сироватці крові. Це включає тенденцію до зниження рівня HDL (хорошого) холестерину і підвищення рівня LDL (поганого) холестерину, що може зрушити баланс ЛПВЩ і ЛПНЩ у бік збільшення ризику розвитку атеросклерозу. Це може зупинити вироблення тестостерону, тому користувачам слід з обережністю використовувати його в післякурсовій терапії, оскільки він може уповільнити відновлення.

Застосування

Дростанолон енантат вводиться шляхом внутрішньом'язової ін'єкції. Його не можна вводити внутрішньовенно.

Внутрішньом'язові ін'єкції слід робити глибоко в сідничний м'яз.

Чоловіки: 200-400 мг на тиждень, вводять 2-3 рази на тиждень.

Жінки: при лікуванні раку молочної залози - 200-300 мг на тиждень 2-3 рази на тиждень. Для поліпшення фізичного стану та працездатності 50-75 мг на тиждень, 2-3 рази на тиждень.

Відгуки 0
Залиште відгук на товар

На поточний момент у товару немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим .
Поділіться думками, своєю думкою про товар.

Залиште відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари категорії