Гонадотропін хоріонічний Puretrig Injection IP (Gufic Ltd.) 5000МО

Новінка
  • Фото 1 - Гонадотропін хоріонічний Puretrig Injection IP (Gufic Ltd.) 5000МО
  • Фото 2 - Гонадотропін хоріонічний Puretrig Injection IP (Gufic Ltd.) 5000МО
  • Фото 3 - Гонадотропін хоріонічний Puretrig Injection IP (Gufic Ltd.) 5000МО
  • Фото 4 - Гонадотропін хоріонічний Puretrig Injection IP (Gufic Ltd.) 5000МО
  • Фото 5 - Гонадотропін хоріонічний Puretrig Injection IP (Gufic Ltd.) 5000МО
Артикул: 2246
В наявності
900 грн
Опис:
Гонадотропін хоріонічний ін'єкція Puretrig 5000 ME являє собою спортивний препарат, що належить до групи пептидних гормонів. Цей препарат, хоча й несхвалений у спортивній фармакології через свій статус допінгу, знаходить застосування у жінок у період вагітності, стимулюючи вироблення прогестерону й ...
Весь опис
Виробник:Gufic Biosciences Limited
Країна:Індія
Доставка
  • по Україні - Новою Поштою
  • Доставка гормону росту можлива Європою та світом
  • Відправлення здійснюється за повною передоплатою, або післяплатою з мінімальною передоплатою 100грн на карту
Оплата
  • При отриманні - післяплата
  • На картку банка
Опис

Гонадотропін хоріонічний ін'єкція Puretrig 5000 ME являє собою спортивний препарат, що належить до групи пептидних гормонів. Цей препарат, хоча й несхвалений у спортивній фармакології через свій статус допінгу, знаходить застосування у жінок у період вагітності, стимулюючи вироблення прогестерону й естрадіолу, а також у чоловіків, підвищуючи ефективність синтезу тестостерону.

Препарат представлений у формі сухої пористої субстанції для внутрішньом'язового введення. До його складу входить гонадотропін хоріонічний як діюча речовина і манітол як допоміжна речовина. Цей препарат затребуваний завдяки своїй доступній вартості, що полегшує його регулярне використання.

Курс прийому і дозування хоріонічного гонадотропіну Дозування препарату має підбиратися лікарем індивідуально з урахуванням особливостей організму. Цикл менше б тижнів і в мінімальних дозах не вимагає застосування Chorionic Gonadotropin 5000 IU. У разі більш високих доз і тривалого застосування призначають дві ін'єкції за тиждень (300-500 МО). Уколи роблять через день протягом 3 тижнів. Ls Найбільша концентрація лікарського засобу спостерігається через 5-12 годин після введення, виводиться протягом 30 годин через нирки. Стероїдні курси від трьох місяців вимагають застосування ХГЛ майже на постійній основі, 4-5 тижнів курсу і 2 тижні відпочинку.

Фармакологічна дія гонадотропіну хоріонічного полягає у стимуляції розвитку статевих органів і вторинних статевих ознак.

У чоловіків він сприяє посиленому виробленню тестостерону і стимулює сперматогенез, у той час як у жінок викликає овуляцію і синтез прогестерону та естрогенів.

Побічні ефекти від прийому та передозування Chorionic Gonadotropin Puretrig

Відзначаються такі побічні впливи і порушення такого характеру:

- з боку імунної системи;

- у місці введення препарату;

- обміну речовин;

- психіки;

- нервової системи;

- ендокринної системи;

- шкіри;

- статевих органів.

Іноді виникають висипання або лихоманка. Важливо стежити за реакціями в місцях ін'єкцій (болісними відчуттями, синцями, подразненнями). У жінок відзначаються набряки, зміни настрою - дратівливість, підвищена тривожність. Можлива стомлюваність, запаморочення, головний біль.

Протипоказання

Підвищена чутливість до окремих компонентів та алергічні реакції забороняють використання засобу. Chorionic Gonadotrop. Puretrig протипоказаний при ушкодженнях центральної нервової системи, тромбофлебіті, гіпотиреозі, первинній недостатності яєчників, період вагітності та грудного вигодовування. Слід з обережністю використовувати особам з ризиком розвитку тромбозу, тяжкого ожиріння, серцевої недостатності. Не рекомендується хлопчикам у препубертатному періоді.

 

 

Відгуки 0
Залиште відгук на товар

На поточний момент у товару немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим .
Поділіться думками, своєю думкою про товар.

Залиште відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари категорії