Гонадотропін хоріонічний Прегніл Органон (Pregnyl Organon) 5000 МО

Артикул: 1670
В наявності
850 грн
Опис:
Хоріонічний гонадотропін людини (HCG) - гормон, який виробляється в організмі жінки під час вагітності та видобувається для препаратів із сечі, куди він виводиться у чистому вигляді. ХГЛ має ті ж ефекти, що й ЛГ (лютеїнізуючий гормон) в організмі чоловіка. Основні ефекти ХГЛ:-Провокує синтез ст...
Весь опис
Виробник:Organon
Країна:Нідерланди
Доставка
  • по Україні - Новою Поштою
  • Доставка гормону росту можлива Європою та світом
  • Відправлення здійснюється за повною передоплатою, або післяплатою з мінімальною передоплатою 100грн на карту
Оплата
  • При отриманні - післяплата
  • На картку банка
Опис

Хоріонічний гонадотропін людини (HCG) - гормон, який виробляється в організмі жінки під час вагітності та видобувається для препаратів із сечі, куди він виводиться у чистому вигляді. ХГЛ має ті ж ефекти, що й ЛГ (лютеїнізуючий гормон) в організмі чоловіка.
 Основні ефекти ХГЛ:
-Провокує синтез статевих гормонів у яєчках, попросту кажучи змушує їх працювати!
-Відповідає за розвиток статевих органів
-Стимулює сперматогенез
-У жінок провокує викид прогестерону та овуляцію
У спорті його головна функція - це стимуляція роботи яєчок, простіше кажучи введення гонадотропіну на курсі (коли штучний тесто або інші АС пригнічують вироблення тестостерону, тим самим позбавляючи роботи яєчок) не дає загнутися або атрофуються яєчкам, змушуючи їх працювати, що не тільки зберігає їхню функцію, але й виключає багато побочки на курсі та полегшує процес відновлення на ПКТ.
&nbsp ;Дозування в 1000МЕ ХГЛ раз на 5-7 днів протягом курсу буде цілком достатньо щоб зберегти працездатність яєчок, а 5000 одноразово повинні зірвати їх з робочого застою (не варто часто приймати дозування в 5000мі ХГЧ за раз - це може призвести до небажаних наслідків )
 Купити хоріонічний гонадотропін Прегніл (Pregnyl)від Shering з доставкою по Україні, Європі та світу ви можете в нашому магазині за відмінною ціною, а також отримати консультацію від нашого фахівця

Відгуки 0
Залиште відгук на товар

На поточний момент у товару немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим .
Поділіться думками, своєю думкою про товар.

Залиште відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.

Інші товари категорії